Menu
ZŠ a MŠ Žďár nad Metují
a Žďár nad Metují

Výuka angličtiny

Nové výukové učebnice, pracovní sešity a další materiály již od 1.třídy.

Naším společným cílem je, aby vstup dětí do světa cizího jazyka proběhl co nejpřirozeněji, s nadšením a s radostí objevovat neznámé. I z tohoto důvodu jsme v letošním roce začali používat výukové materiály FUNPARK 1  pro 3.ročník  a FUNPARK 2  pro 4.ročník, které jsou založeny na zásadách moderní a přirozené výuky cizího jazyka. To znamená učení poslechem, nápodobou, poznáváním předmětů a hrou. K celé sadě učebních materiálů a pomůcek dostaly děti žákovský kód pro vstup do interaktivního portálu, kde mohou aktivovat interaktivní pracovní učebnici.  V 1.a 2.třídě se žáci seznamují s prvními anglickými slovy pomocí světa kouzelných skřítků opět s využitím materiálů Forest Friends nakladatelství Klett.

Seznamte se:        

https://klett.cz/funpark/

 

Datum vložení: 6. 9. 2023 7:19
Datum poslední aktualizace: 6. 9. 2023 7:44
Autor: admin

Zakladní škola

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:1
DNES:21
TÝDEN:503
CELKEM:157544

Ovoce, zelenina a mléko do školFirma, které záleží na životním prostředí

Projekt jazykové a IT učebny MAS-IROP

nahoru

mapa