ZŠ a MŠ Žďár nad Metují
a Žďár nad Metují

Společné fotografování - červen 2021

Vážení,

od úterý 1.6.2021 došlo k uvolnění zákazu skupinového fotografování. V této souvislosti jsem kontaktoval pana Hurdálka. Ten mi původně nabídl termín úplně na konci června, ale dnes volal, že mu jedna škola odřekla a uvolnilo se pondělí. Chápu námitku, že je to narychlo, ale to, co dříve fotil 3 měsíce, musí se mu vejít do jednoho necelého, takže si moc vybírat nemůžeme.

Fotografování, vzhledem k množství zájemců, musí být rychlejší, proto se bude pořizovat velká společná fotka a maximálně malá fotka jednotlivých tříd nebo samostatné portréty. Opravdu nelze fotit rodinu, kamarády, nahodilé skupinky spolužáků apod. Fotografování je sice povolené, ale pouze pro skupinu žáků jedné škole, roušky se mohou sundat jen na dobu nezbytně nutnou. Pokud jsou ve škole sourozenci-mohou se spolu vyfotit. Kombinovat děti MŠ a ZŠ není vhodné.

Stále platí, že třetí osoby mohou do školy pouze v odůvodněných případech.

Zároveň, s ohledem na nedostatek času, nelze uskutečnit dotazník pro vaše přání - také proto omezená nabídka.

Přistupujte, prosím, k požadavkům s rozumem a pokud možno bez emocí. Mějme na paměti, že je stále mimořádný stav a mimořádné fotografování.

Podle počtu žáků bude zhotoven počet společných velkých (tedy celé školy), další požadavky napište dětem do žákovské knížky.

Předem děkuji za pochopení a spolupráci.

Shrnutí:

• Termín focení: pondělí - 7.6.2021
  • ZŠ: cca od 8:15 hodin
  • MŠ: cca od 9:15 hodin
  • Cena velké společné fotografie: 50,- Kč
  • Cena malé fotografie: 30,- Kč

Mgr. Jiří Trnovský, ředitel

Datum vložení: 24. 5. 2021 0:00
Datum poslední aktualizace: 18. 8. 2022 20:49

Zakladní škola

Návštěvnost:

Ovoce, zelenina a mléko do školFirma, které záleží na životním prostředí