Menu
ZŠ a MŠ Žďár nad Metují
a Žďár nad Metují

Dětské dopravní hřiště Náchod

Pátek 29.9.2023 !

V pátek 29.9.2023 je pro žáky 4.a 5.třídy připravena povinná dopravní výchova na Dětském dopravním hřišti Náchod Běloves. Jde o první blok teorie a praxe v jízdě na kole v simulovaném provozu. Na jaře bude následovat další čtyřhodinovka zakončená testem.

 

Vyjedeme vlakem ze Žďáru nad Metují v 7:38 hodin.

Pokud stihneme zpáteční vlak ve 12:02 z Bělovse, budeme ve Žďáru ve 12:20 hodin a plynule (pěšky) přejdeme do Bukovice na tenis.

V případě, že se výuka či přesun na zastávku opozdí, budeme nuceni přijet vlakem ve 13:02 z Bělovse a pak bychom byli ve Žďáru v 13:20 a využili bychom dopravu do Bukovice autem. To platí i pro brzký příjezd, ale špatné počasí.

 

Oběd mají žáci i pedagogický doprovod odhlášen, myslete prosím na větší svačinu !!!

Výuka je plně hrazena včetně jízdného. 

Peníze si mohou  děti vzít pouze pro případ nákupu občerstvení v místním kiosku.

Do Bělovse jedu já a vychovatelka Petra Kašparová.

 

S sebou:

sportovní oblečení, jídlo, pití, náhradní tričko pro případ propocení, neškodila by i pláštěnka nebo skládací deštník, helmu na kolo. Vhodná obuv je samozřejmostí. ( POZOR! Žáci si neberou vlastní jízdní kola, ale mají k dispozici kola dopravního hřiště.)

Tenisti budou mít zároveň na paměti, že je třeba mít s sebou  - nebo již ve středu si ve škole připravit - převlečení na tenis.

 

Prostřednictvím e-mailu, telefonicky nebo zápisem do ŽK uveďte, prosím, zda Vaše dítě přijde ráno do školy a odtud půjde s doprovodem na vlak nebo již bude čekat přímo na zastávce. Stejně tak upřesněte odchod od odpoledního vlaku - zda samostatný nebo s doprovodem do školy, zda domů dříve nebo dle zápisového lístku, zda tenis či nikoli atd.

 

 

Datum vložení: 22. 9. 2023 14:52
Datum poslední aktualizace: 22. 9. 2023 14:56
Autor: ředitel školy

Zakladní škola

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:1
DNES:72
TÝDEN:265
CELKEM:174037

Ovoce, zelenina a mléko do školFirma, které záleží na životním prostředí

Projekt jazykové a IT učebny MAS-IROP

nahoru

mapa