Obsah

Výsledky zápisu dětí do MŠ

Typ: ostatní
Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2018-2019 podalo celkem 6 rodičů - tedy celkem 6 dětí, všechny s trvalým pobytem ve Žďáru nad Metují. Uvedený počet se dělí na 5 děvčat a 1 chlapce, 1 z uvedených dětí je v předškolním věku, rodič 1 zapisovaného dítěte - předškoláka - požádal o individuální domácí vzdělávání. Přijetí bylo prozatím pozastaveno do okamžiku dodání potřebných žádostí a oznámení.
Zbývajících 5 dětí bylo již přijato, a to s tříměsíční zkušební dobou, po které bude doručeno nové rozhodnutí o přijetí či nepřijetí.

Tabulku s registračními čisly uchazečů a výsledkem zápisu naleznete v příloze. Rodiče obdrželi registrační čísla u zápisu.

Příloha

Vytvořeno: 16. 5. 2018
Poslední aktualizace: 16. 5. 2018 10:53
Autor: